Milé kolegyně, milí kolegové,

jistě se ve Vašich arteterapeutických aktivitách potkáváte se zajímavými, ale také s obtížnými případy Vašich klientů, o nichž potřebujete pohovořit a získat zpětnou vazbu pro zkvalitňování Vaší práce.

Proto jsme vytvořily skupinu supervizorů-arteterapeutů, která se Vám bude v tomto roce jedenkrát za dva měsíce postupně věnovat. Rádi bychom Vás na tyto kazuistické supervize pozvaly. Jsou určeny pro ty, kdo pracují s klienty arteterapeuticky, mají určité arteterapeutické vzdělání a zkušenost a chtějí se zaměřovat na vlastní rozvoj ve svém oboru.

Další informace:

Celkový rozsah je 45 hodin.

Jde o uzavřenou skupinu 8 účastníků, která spolu bude pracovat 5 dní (pátek nebo sobota), 1x za 2 měsíce. Jeden supervizní den trvá 9 vyučovacích hodin (tedy 9 x 45 min., 9.00-17.40). Každý den bude veden supervizorem s vlastním supervizním zaměřením (Bálintovská skupina, rožnovský přístup, jungiánský, integrativní, na kreativní proces zaměřený).

Každý účastník na každý supervizní den přinese vlastní kazuistiku s výtvarnými artefakty (fotografie/video presentace) klienta/klientů, popř. i svou osobní tvorbu.

Cena za 45 hodin: 7500,- Kč

Později obdržíte: Příloha č. 1 - Dotazník pro arteterapeuta/supervidovaného, Příloha č. 2 – Bližší informace, Příloha č. 3 – Etický kodex, Příloha č. 4 - Přihláška.

V případě zájmu nás kontaktujte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (kontaktní osoba - Andrea Hanzlová, 608 319 025).

S přáním pěkných tvořivých dní,

Za ČAA Beate Albrich a Andrea Hanzlová

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.